Indikátorů, diskutovat o migrénu

Jedním z nejčastějších neurologických onemocnění jsou migrény. Primární klinické příznaky tohoto patologického procesu jsou přetrvávající migrény, které mají značnou intenzitu. Takové útoky přinést skutečnost, že nemocný jedinec nemohl vést svůj typický způsob života.

Příznaky migrény

Statistiky tvrdí, že přibližně čtrnáct procent dospělých obyvatel trpí touto podmínkou. Jeden z nejvíce často počáteční náznaky tohoto onemocnění dochází před dosažením věku třiceti. Optimální řadu případů probíhá ve věkovém rozmezí od osmnácti do dvaceti let. Ženy opakování potýkají s migrénou dvakrát jako obvykle ve srovnání s muži.
Příznaky migrény

V současné době existuje mnoho teorií týkajících se zařízení migrény. Mezi prvními je vaskulární teorie říká, že základem tohoto stavu je nečekané cévní křeč. Obecně platí, že křeče souvisí s dopadem jakýkoli typ exteriéru urychlení prvky. Nicméně, mnoho vědců držet neurovaskulární teorie. Podle ní je hlavním úkolem v tomto patologického procesu je nadměrná aktivace trojklanného nervu. V důsledku nadměrné stimulace je výběr pevné sloučeniny s vazodilatační výsledek, snižuje cévní tón, a také zvýší vaskulární permeabilitu. To způsobuje skutečnost, že v buňkách, které lemují plavidla, zvyšuje otok vytváření bolest.

Migréna může být způsobena řadou faktorů. U některých jedinců, záchvaty jsou vyvolané jíst konkrétní potraviny nebo nápoje. Právě tady nejvhodnější alkoholu, různých dochucovadla, káva, kořeněná jídla, a další. Jiných lidí spojuje frustrace s ostrými pachy, nebo jasné světlo. V mnoha případech, změny v počasí, napětí, únava nebo používání určitých druhů léků může také podnítit útok nemoci. Na vrcholu se, že základní funkcí hrál četné hormonální poruchy, zvýšenou fyzickou aktivitu, stejně jako nebezpečné návyky.
Spoléhat na příznaky migrény bolest hlavy určena k přiřazení dvou základních druhů: s náladou (classic) a bez nálady (typické). Tradiční forma je identifikována přítomnost konkrétní znamení, přichází před podívej stávky. V tomto případě, můžete zažít výběr vizuální, elektrický motor, projev nebo smyslové podmínky. Každý konkrétní případ má své projevy. To si zaslouží zmínku, že nadčasový druh se objevil ne více než čtvrtina lidí. Normální druh často začíná s frustrací, bez předchůdci.

Lékařská diagnóza stavu

Dovolit je vzít v úvahu více informací jen to, co může být aura. Často v přítomnosti náladu estetické narušení dojít. V této situaci, migréna příznaky a symptomy se začínají projevovat s blikající barevné plochy před očima, dvojité vidění. V mnoha případech je snížení vidění nebo ztráta zrakové oblasti. Typicky stávající estetické halucinace, zkreslení barvy nebo rozměru zboží.

Lékařská diagnóza stavu

Na vrcholu se, že aura může být pryč spolu s tím, narušení zkušenosti. Nemocný člověk trpí plazit se „ochladí“ přes tělo, pocit mravenčení nebo píchání. Zatímco většina z těchto příznaků stane pouze na jedné straně těla. Někteří lidé myringosclerosis slabé místo v rukou nebo nohou, které často přináší elektrické motorické dysfunkce. To si zaslouží zmínku, že velmi často se tyto příznaky jsou integrovány s každého různé jiné.

Migréna léčba i prevence

Nemoc postupuje se posloupnost několika fází. Počáteční fázi existuje neustále a také to se nazývá prodromální. Nemocný jedinec skončí být příliš podrážděný, má zvýšenou vyčerpání a také ospalMigréna léčba i prevenceost. Toto období může pomalu zvyšovat citlivost na jasné světlo a hlasité zvuky. Pak následuje fáze aury. Jak jsme řekli dříve, to je také stávající ne neustále.

Pak vytváří bolest fázi. Hlavní indikací této fázi je náhlé silné bolesti hlavy. Obvykle bolest porucha je místní pryč z hlavy, ale v některých případech by to mohlo být vzájemné. Obvykle nepohodlí se stává více extrémní ostré činností, compeling nemocné jedince je v poloze na zádech. Existují různé další příznaky migrény, jako je přecitlivělost na zvuky a také brilantní světla, nevolnost i zvracení, nepřináší zmírnění.
Období této fáze může být až tři dny. Poté přichází fáze registrace. To je identifikován postupný remisi příznaků a také normalizace celkového stavu nemocných osoba.